Prenumeraty WOW :-)

8 czerwca o 15:26
komentarzy 18

Prenumeraty SMS/MMS są to serwisy SMSowe lub MMSowe które w sposób cykliczny otrzymuje osoba która je zaprenumerowała.

To naprawdę proste. WOW!

Jeśli uruchomisz daną Prenumeratę to płacisz TYLKO za wiadomość dostarczoną na Twój telefon.
Częstotliwość lub harmonogram dostarczania zaprenumerowanej wiadomości oraz jej koszt otrzymania jest określona w tabeli poniżej przy poszczególnej prenumeracie.

Aby uruchomić daną prenumeratę wystarczy wysłać SMSa pod jej numer w treści wpisując START oraz jej nazwę.
np. Aby otrzymywać raz dziennie SMSa z dowcipem wyślij SMS pod numer 55001 o treści: START DOWCIP

Aby dezaktywować daną prenumeratę wystarczy wysłać SMSa pod jej numer w treści wpisując STOP oraz jej nazwę.
np. Aby nie otrzymywać już raz dziennie SMSa z dowcipem wyślij SMS pod numer 55001 o treści: STOP DOWCIP

Można też sprawdzić jakie Prenumeraty ma się uruchomione wysyłając SMS o treści LISTA pod numer 6000.
Koszt wysyłania SMS na numer 6000 oraz na numer zamówienia danej prenumeraty jest zgodny z cennikiem Twojej oferty (jak za SMSa zwykłego wewnątrz sieci PLAY).

Szczegóły oferty specjalnej oraz regulaminy Prenumerat znajdują się na www.WOW.playmobile.pl

Kategoria: Play  

KOMENTARZE 18

Z zagranicy nie idzie przystopowac sprawy www.WOW.playmobile.pl
Sciaganie z konta im funkcjonuje,wysylajac na ten adres 6000 SMS-a ,pokazuje na dyspleju w telefonie ze nie moze go odczytac.Czyli jet to jawne obciaganie klijenta.
Juz wiecej nie wykupie karty z play.
Marek Kowalski
SERWISY MOŻNA WYŁĄCZYĆ TYLKO W JEDEN SPOSÓB WYSYŁAJĄC SMS "KONIEC" NA NUMER 6000" ALE ŻEBY DO TEGO DOJŚĆ TRZEBA PRZECZYTAĆ CAŁY REGULAMIN!CWANY NACIĄGACZ PLAY!
no wow dopiero dowiedziałes sie
Wysłałem komendę STOP na 6000 i w ciągu niecałej minuty dostałem powiadomienie,ze wszystkie prenumeraty zostały wstrzymane. Mam nadzieję,ze na zawsze ;)
dzięki.to samo badziewie i mnie dopadło.
Witam Państwa, aby wyłączyć wszystko musicie w Play24 (Usługi->Usługi dodatkowe) włączyć blokadę za darmo "Blokada Premium", "Blokada Voice Premium", "Blokada progu kwotowego 35 zł", "Blokada Ceny 3 zł" i polecam (opcjonalnie) "Blokada połączeń z numerów zastrzeżonych". Dzięki tym zabiegom żadne sms'y Premium nie dojdą ani nic nie wyślecie bo będzie błąd w wysłaniu :P Szkoda tylko, że nikt o tym nie mówi.
Pozytywka
Dzięki wielkie. Właśnie to zrobiłam. Żadne wpisywanie STOP, KONIEC, STOP OK nie pomagają :( zeżarło mi ścierwo 20zł z konta....
Oby to pomogło.
Dzięki wielkie !!! Próbowałam to zdzierstwo wyłączyć sms-ami i nic to nie dawało i tak przychodziły i pobierało kase. Zrobiłam tak jak radziłeś i mam nadzieję, że więcej mnie to nie spotka. Powinno być więcej ludzi takich jak Ty w sieci co faktycznie chcą pomóc i pomagają z czystego sera. Wielkie DZIEKI !!!
Ja mam to samo a Play bierze kasę i umywa ręce. Sms premium zablokowany tylko ilu ludzi to jeszcze dotknie. Nawet nie wiem w jaki sposób ta usługa się aktywowała. Bart
Ery Mary Eszon
;_; Wszystko jest odblokowane :3
Ale narazie nie wiem czy to są wszystkie :<
Jeszcze lookne :) Ale dzięki ;D
SERWISY MOŻNA WYŁĄCZYĆ TYLKO W JEDEN SPOSÓB WYSYŁAJĄC SMS "KONIEC" NA NUMER 6000 ALE ŻEBY DO TEGO DOJŚĆ TRZEBA PRZECZYTAĆ CAŁY REGULAMIN!CWANY NACIĄGACZ PLAY!
Nigdy nie zamawiałem i nie posyłałem żadnego sms-a a mimo to przepadło mi 46 złm z karty.Dostawałem sms-y o tresci zamów usługe itd.. nie wiedziałem że to naciągacze- bo po prostu likwidowałem te sms-y.Dopiero po sprawdzeni konta okazało się że mnie wydymali na sume 46 zł.barte.
Trzeba to zgłosić do Urzędu Kontroli Elektronicznej,a ten urząd już odpowiednio Playa potraktuje / z reguły łoją słone kary finansowe/
ZŁODZIEJE !!! Nigdzie nie wysyłałem sms-ów, a i tak mi zeżarło prawie 4-dychy ! A PLAY zamiast pomóc to zarządał 5 zł za biling. Jedni z drugimi robią do tej samej skarbonki !!!!!!!!!!!!!!
Dlaczego kiedy wysyłam smsa z dezaktywacją wyskakuje mi błąd

Komentuj jako gość albo zaloguj się:

Logowanie do vBiuletyn

Zarejestruj na forum

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga
jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Komentuj jako gość